• Facebook
  • Instagram

Ohlédnutí za loňským rokem 2018

Další rok je již za námi a my bychom ho rádi shrnuli a tím vás také informovali, jak se nám jako společnosti Reality Roatan dařilo.

calendar 2018 2

 

Naším denním chlebem je nejen vyhledávání nových projektů a investičních příležitostí, ale rovněž příprava či realizace domů podle vize našich klientů. Náš nejúspěšnější projekt Coral Views Village, který nabízí luxusní pozemky u moře, pomalu uzavírá prodej v první, druhé fázi a sekci White Hill. Nyní má naši veškerou pozornost poslední, 3. fáze, kterou vlastní český developer a podle nás je žhavým kandidátem na nejúspěšnější komunitu na celém ostrově. Již se zahájila výstavba 2 modelových domů. Mezi prvními majiteli jsou už i naši klienti z České republiky. Jako velký úspěch považujeme prodej 2 akrů stavební parcely přímo na vrcholu kopce vedle golfového hřiště. Pozemek je určen pro výstavbu lukrativních nemovitostí s fantastickým výhledem na korálový útes a golfové hřiště Pristine Bay.

Úspěšný projekt Coral Views

Ukázka projektů nemovitostí přímo na míru zákazníkovi

Snažíme se vybírat a doporučovat ověřené projekty či komunity na ostrově. Ale může se stát, že má zákazník specifické požadavky. Abychom mohli uspokojit poptávku každého, potřebujeme přístup do datábáze všech nemovitostí na ostrově, které jsou na prodej. K tomu je potřeba být v RRA - Roatan Realtor Association. Jsme první Češi, kteří jsou součástí nejen v této asociaci, ale zároveň členy v NRA (National Association of REALTORS ®) a honduraské realitní asociaci CANABIRH (Honduran National Real Estate Association)

canabirh logo with text

Každý musí projít důkladným školením a je povinen postupovat dle etického kodexu a standardů běžné praxe. To dodává všem klientům jistotu, že nákup či prodej nemovitosti plně podléhá koretním postupům. To nám dopomohlo stát se makléřem jedné z nejznámějších realitních společností na světě Sotheby's Internation Realty, která se specializuje především na bydlení pro náročnou klientelu a komerční nemovitosti, s obratem 108 miliard dolarů v roce 2017. My máme kancelář v pobočce RSIR.

Sotheby

Ve spolupráci s Roatan - Sotheby's International Realty se nám v říjnu 2018 po několika měsících náročné práce podařil uskutečnit prodej známého eco-resortu na Roatanu Tranquil Seas českému klientovi. Nachází se na západní části ostrova přímo na pláži v Sandy Bay a návštěvníci si pochvalují zejména potápěčské centrum, skvělou restauraci, okolí s panenskou přírodou a nádherný korálový útes jen 500m od pláže. Dokonce se nám podařilo získat do budoucna pro všechny naše klienty slevu na ubytování.

WhatsApp Image 2019 01 06 at 20.15.58

 

52462356

Přestože byl rok 2018 pro nás obchodně velmi úspěšný a hodnotíme jej pozitivně, stálo před námi mnoho nových výzev a obtížných situací, které jsme museli řešit a vynaložit mnoho úsilí při komunikaci se staviteli, právníky, úřady a dalšími subjekty na ostrově. Mentalita místních lidí je podstatně jiná než jsme zvyklí z Evropy a jelikož se snažíme zachovat vysoký standard služeb pro naše klienty, je velmi složité motivovat ostatní ke stejnému výkonu. Myslíme si, že se nám podařilo stabilizovat tým profesionálů ze všech oblastí, které jsou pro naše klienty důležité při výběru, nákupu a správě nemovitostí na Roatanu.


Rádi bychom rovněž poděkovali všem za podporu, za to, že sledujete naše stránky webové i Facebookové, že nám píšete pozitivní a povzbuzující zprávy a e-maily. To je pro nás hnacím motorem pro naši práci. Budeme se snažit ještě více zefektivnit naši činnost a přinést tak klientům co nejvyšší přidanou hodnotu a jistotu, že budou mít na ostrově přístav s jistotou a zázemím.

2019