• Facebook
  • Instagram

Výstavba krásného domu pro našeho klienta

obr

Snažíme se každému zákazníkovi nabídnout individuální přístup a vytvořit projekt tak, aby plně vyhovoval jeho představám. Design tohoto domu prošel pečlivým vývojem a sami můžete posoudit výslednou kvalitu právě elitních honduraských architektů. Náš zákazník hned od začátku věděl, co přesně chce, a to usnadnilo práci na tomto překrásném designu.

Snažili jsme se vytvořit nejen velkolepý dům, ale rovněž jsme se soustředili na to, aby byl plně funkční, energeticky nenáročný s co nejnižšími nároky na údržbu. Hlavním požadavkem bylo naprosté soukromí. Proto má dům tvar vějíře, kde je jedna strana uzavřena okolí, načež se druhá strana kompletně otevírá zelenému údolí s úchvatným výhledem na ostrůvky Litlle a Big French Key. Povedlo se nám docílit inteligentní střešní konstrukce, která díky důmyslnému sklonu dokáže bezpečně odvádět vodu i během silných dešťů. Ta se bude akumulovat v podzemní cisterně pro budoucí použití. Zato dům pro hosty disponuje šikmou vegetační střechou. Projekt se skládá z hlavního domu, domu pro hosty a zahrady, kde je dětské hřiště s dřevěným domečkem na stromě, palapou určenou na cvičení jógy nebo relaxaci v houpací síti. V hlavním domě najdete 4 ložnice, 4,5 koupelny, halu a prostornou kuchyni s obývacím pokojem. V zadní části je technická místnost, prádelna a garáž, kde lze zaparkovat až 3 auta. Rozhodně se nešetřilo na prostoru terasy, kde je dominantou velký bazén s přepadem. Majitel trval na netradičním tvaru bazénu, ze kterého se můžete jít opalovat na slunnou plochu terasy nebo se naopak schovat v prostoru s grilem a venkovním posezením. Pokud vaši hosté budou preferovat soukromí, můžou se ubytovat v domě pro hosty, kde jsou 2 ložnice, 1,5 koupelny, kuchyně s obývacím pokojem a terasa rovněž s ohromujícím výhledem. 

Podařilo se nám zachovat všechny stromy na pozemku! Poslouží nám dobře pro světelné dekorace a houpací postel. Největší pozornost ale věnujeme interiérům. Pokud vás zajímá, co jsme vymysleli... Sledujte naše facebookové stránkyInstagram, kde vás budeme pravidelně informovat o vývoji výstavby až po samotné uvítání nových majitelů.

 

Možná již delší domu uvažujete, sníte nebo plánujete pořídit si vlastní dům na tomto krásném ostrově.

 

- Chci dřevostavbu či zděný dům?

- Nechám si ho vystavit na klíč nebo se raději rovnou nastěhuji do hotového?

- Možná si ho troufnu vystavit svépomocí?

- Jaké jsou výhody dřevostavby a jaké zděného domu?

- Na co si dát pozor zde v rovníkovém pásu?

- Kolik stojí projek na můj dům?

- Kolik stojí výstavba vysněného domu?

- Jak dlouho to trvá?

- Pomůže mi někdo

- Musím dům pojistit? Pokud ano, tak kolik budu platit?

- Kolik stojí roční daň z nemovitosti na tomto karibském ostrově?

- Jak jsou na Roatanu trendy?

- A co nábytek, vybavení, doplňky, spotřebiče – seženu vše na ostrově?

- Jaké jsou odlišnosti domu na Roatanu od domu, ve kterém bydlím?

- Mohu dostat půjčku či existuje nějaká možnost financování?

- Jaká je následná údržba? Kdo se mi bude starat o bazén?

- Mohu dát svůj dům do pronájmu?

- Jak to udělat co nejchytřeji a nejefektivněji?

Možná toužíte vlastnit svůj dům na pannenském ostrově jako je Roatan, kam můžete kdykoliv uniknout ze současné reality. Jen vám leží v hlavě nezopovězené otázky. Neváhejte se nás zeptat, moc rádi vám odpovíme. Možná sem nasdílíme příště právě vaší vizualizaci :)

INTERIOR

render exterior casa xvcJz

Webp.net compress image

Dne 03.04.2019