• Facebook
  • Instagram

Dovolená na Roatanu v hlavní sezóně!

KAM TEĎ INVESTOVAT NA ROATANU

Napadlo vás přiletět za námi a za exotikou na rajský ostrov Roatan?

Protože jsme na ostrově již pátým rokem, Roatan a jeho okolí známe opravdu dokonale. Rádi se podělíme nejen o zkušenosti z realitního trhu, ale především o místa a aktivity, která jsou na Roatanu populární, i ta, o nichž se mluví jen zřídka a noví návštěvníci ostrova se na ně mohou dostat jen sporadicky.

Letenky na Roatan

Nejdůležitějším faktorem celé výpravy téměř přes půl světa za vytouženým dobrodružstvím je jednoznačně výběr pohodlné letenky a perfektního ubytování. Celé to podtrhuje adekvátní cena. Létáme opravdu často, a proto si troufneme říci, že s vyhledáváním máme bohaté zkušenosti. Rádi pomůžeme najít vhodné letenky na Roatan PŘÍMO PRO VÁS.

Ukázky letenek na Roatan v hlavní sezóně z Vídně, Prahy a Mnichova:

Cena od 13.757Kč!

KONTAKTUJTE NÁS PRO KONKRÉTNÍ TERMÍN.

Ubytování na Roatanu

Abyste si užili dovolenou opravdu naplno, je téměř klíčově důležité zvolit správné ubytování. Nejpodstatnější je si zvolit část ostrova, kde budete pobývat. Západní, střední a východní části jsou naprosto odlišné a každá z nich má své nevýhody, ale i úskalí. Poté budete přemýšlet, zda chcete bydlet přímo na pláži, jen kousek od korálového útesu nebo raději preferujete svěží vánek na kopci v kombinaci s dechberoucím výhledem na tyrkysové moře.

Nakonec se stačí rozhodnout, zda vám více svědčí vlastní vila, kde si můžete s přáteli večer grilovat steak z čerstvě uloveného tuňáka nebo se raději necháte hýčkat v malém butikovém hotýlku přímo na pláži s excelentní restaurací a vlastním potápěčským centrem? Vše se dá nakombinovat a my jsme tu od toho, abychom vám správně poradili.

Ukázka ceny ubytování na 14 dní:

Butikový hotýlek přímo na pláži

wVZZ32Dg

Cena 125 USD / noc pro dva v hlavní sezóně

zXfFPzAU

Nádherný přírodní eco-rezort se špičkovou restaurací, jež vlastní skvělá česká rodina, leží na písečné pláži na Sandy Bay. Každý pokoj je naprosto jedinečný a uchvátí vás svým neobyčejným karibským designem. Hotel nabízí mnoho dalších služeb, můžete se tu věnovat potápění, józe, vychutnat si bambusovou masáž a poslouchat při tom šumění moře. Mimo výborné snídaně je zde možnost polopenze i all inclusive. Přátelský personál se o vás bude starat tak, že nebudete chtít odjet domů.Dvojlůžkový pokoj Tortuga s výhledem do zahrady.

Útulný malý resort s 6 kabanami přímo na pláži

WhatsApp Image 2019 11 15 at 210604.

11

Butikový hotel, který se nachází přímo na přírodní písečné pláži a disponuje několika luxusně vybavenými dřevěnými kabanami a casitami s kuchyňkou. Uchvání vás dlouhé dřevěné molo, po kterém dojdete k zastřešené palapě, ve které si v houpací síti můžete vychutnávat příjemný karibský větřík. Když se budete chtít vykoupat, není nic snazšího, než sestoupat po pár schůdcích do moře, a hned můžete plavat a objevovat poklady podmořského světa. V ceně je domácí snídaně.

Cena 135 USD / noc pro dva v hlavní sezóně

 

Vila Sea Spray, Flowers Bay

WhatsApp Image 2019 11 15 at 2100191

Plně vybavený apartmán v soukromí v klidné části Flowers Bay. Výhodou je poloha přímo u moře, sice tu nenajdete písečnou pláž, ale korálové skály vás ochromí. Jedno z mála míst na Roatanu, kde můžete relaxovat při šplouchání vln narážejících na pobřeží. Pokud budete mít štěstí a bude klidné moře, můžete přímo před domem šnorchlovat. K dispozici je také bazén a venkovní posezení s houpacími sítěmi.

Ceny od 90 USD / noc pro dva v hlavní sezóně

VÍCE O MOŽNOSTECH UBYTOVÁNÍ NA OSTROVĚ ROATAN ZDE

Program a aktivity

Je už opravdu hračka s vámi po příletu plánovat program. Aktivit je tu opravdu velké množství a je jen na vás, které z nich si vyberete. Cílem je, abyste při odletu hleděli okénkem na vzdalující se ostrov Roatan plni nezapomenutelných zážitků a neodolatelnou chutí se za námi opět vrátit.

beach 1867271 1920

Upozorňujeme, že ceny letenek i ubytování se mohou v závislosti na čase měnit. Doporučujeme nás kontaktovat pro aktuální ceny.

Dne 17.11.2019