• Facebook
  • Instagram

Akční letenky na Roatan - přileťte za námi za skvělé ceny

maxresdefault

Letenky na Roatan se konečně opět dostávají na skvělé ceny. Proto neváhejte, a přileťte za námi, ať už chcete na Roatanu prožít nádhernou dovolenou, delší pobyt nebo máte zájem o investici do nemovitosti. Únor a březen je jako stvořený pro návštěvu ostrova, protože v Evropě je největší zima, zatímco na ostrově je hlavní sezóna, teplé moře, krásné slunečné počasí a široká škála aktivit, které si zamilujete.

 

1. možnost - cestování přes USA se společností UNITED AIRLINES

United Airlines si na tuto jarní sezónu připravili opravdu akční nabídky. Ceny letenek začínají pod 12 tisíci za zpáteční letenku, kdy letět můžete z Mnichova, Vídně nebo z Prahy, podle toho, kam to máte nejblíže. Ceny jsou za zpáteční letenku s příručním zavazadlem. Je možné si doplatit i odbavené zavazadlo do 23 kg. Pokud letíte přes USA, je zde povinnost mít 2 dávky očkování proti covid-19. Vzhledem k tomu, že se od tohoto požadavku postupně upouští, je možné, že i USA v budoucnosti přehodnotí toto nařízení i s ohledem na výsledek voleb.

Požadavky pro lety přes USA:

  • ESTA - lze získat zde: https://esta.cbp.dhs.gov s platností na 2 roky pro tranzity přes USA a pobyty v USA do 90 dní. Cena za jednu osobu je 21 USD
  • Doklad o minimálně 2 dávkách očkování proti COVID-19 (není nutné u dětí do 18 let, u těch stačí antigenní nebo PCR test)
  • Vyplnění imigračního formuláře pro přílet do Hondurasu (https://prechequeo.inm.gob.hn/Login) Tento formulář musí být vyplněn pro každého člena rodiny a vytištěno potvrzení, které vám přijde emailem v PDF

Akční letenky pro cesty na Roatan přes USA se společností UNITED AIRLINES najdete zde:

Snímek obrazovky 2022 11 24 v 11.12.56

 

2. možnost - cestování mimo USA se společností AIR EUROPA

V případě, že chcete využít možnost letět mimo USA třeba proto, že nejste fanoušky očkování proti COVID-19, je tady společnost AIR EUROPA, která létá 2x týdně pravidelnou linku Mnichov-Madrid-San Pedro Sula. Výhodou je, že nemusíte nikde přespávat, let zvládnete za noc a je to momentálně nejrychlejší způsob, jak se na ostrov dostat. Nevýhodou je vyšší cena oproti letům přes USA. Přesto je tento let velmi hojně využíván právě pro jednodušší administrativu a minimum požadavků. Cena za zpáteční letenky Economy Lite s příručním zavazadlem začíná od 984 EUR za osobu.

Požadavky pro lety přes Madrid do Hondurasu:

  • Vyplnění imigračního formuláře pro přílet do Hondurasu (https://prechequeo.inm.gob.hn/Login) Tento formulář musí být vyplněn pro každého člena rodiny a vytištěno potvrzení, které vám přijde emailem v PDF
  • Negativní test na COVID-19 (antigenní nebo PCR Test ne starší než 72 hodin), Osoby, které se při vstupu prokáží platným očkovacím průkazem s potvrzením o kompletním očkování, se nemusí prokazovat PCR testem. Negativní test musí prokázat i děti.
  • Aktuální informace o příletech do Hondurasu najdete zde: 

Letenky se společností AIR EUROPA si můžete rezervovat zde: 

Navazující letenky ze San Pedro Sula na Roatan se společností CM Airlines zde: nebo se společností SOSA Airlines zde: 

Snímek obrazovky 2022 11 24 v 11.29.43

 

Nenašli jste co jste hledali? Máte další otázky? Kontaktujte nás mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes Whatsapp na čísle +420737958383. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejlepších letenek i výběrem vhodného ubytování. Provedeme vás ostrovem a ukážeme to nejlepší z Roatanu. Těšíme se na vás.