• Facebook
  • Instagram

Pronájem vaší nemovitosti

Pronajem nemovitosti 4

Toužíte vlastnit samostatný dům na ostrově Roatan? Nebo hodláte koupit pozemek a vystavit si vlastní dům snů? Pak vás jistě bude zajímat, jak tuto nemovitost výhodně pronajímat v době vaší nepřítomnosti. Je to jednodušší, než si myslíte. Nepotřebujete být ani součástí žádného resortu nebo komunity, jež disponují vlastním managementem na pronájmy. Díky velkému počtu soukromých vlastníků nemovitostí vznikla na ostrově poptávka po společnostech, které se přímo specializují na pronájem nemovitostí. Našimi partnery jsou pečlivě vybrané a prověřené americké firmy, které za sebou mají řadu zkušeností s pronájmy, mají vybudované vlastní databáze klientů, kteří se na ostrov Roatan rádi vracejí a hledají nové příležitosti, kde strávit svou dovolenou nebo zde žít dlouhodobě či dokonce natrvalo. Mnozí zde mají své obchodní zájmy, a tak se na Roatan vrací pravidelně.

Zpravidla si správci nemovitostí účtují 15 - 20% z dlouhodobého a 25 - 30% z krátkodobého pronájmu. Jejich zákazník je pro ně klenot, a tak nájemník získává maximální servis od samotného příletu. Najdou mu vhodné aktivity pro volný čas, doporučí ty nejlepší restaurace, zarezervují výlety lodí, poradí s plánováním programu apod. Proto je jejich referenční listina rozsáhlá a jejich nabídka je vyhledávaná potenciálními nájemníky z celého světa. Řada z nich investuje nemalé prostředky do propagace a tím umocní svojí působnost a posílí příliv nových nájemníků.

Naši specialisté na pronájmy si velmi dobře uvědomují, jak důležitá investice na Roatanu to pro vás je, a proto vaše nemovitost dostává patřičnou péči. Podléhá pravidelné denní úrdžbě. Specializovaný zkušený technik dohlíží na stav nemovitosti a jakoukoli případnou opravu konzultuje s majitelem. Cílem je 100% informovanost a neustálý přehled majitele o stavu své nemovitosti na Roatanu.

Potřebujete vymalovat, opravit spotřebiče, povolat instalatéra nebo elektrikáře, vyhubit škůdce, vyčistit bazén nebo opravit klimatizaci? Nebo jste se rozhodli oplotit váš pozemek, chcete zarovnat trávník, vysadit stromy nebo jen zarovnat půdu pro novou přístavbu? To vše jsou úkoly pro naše partnerské společnosti. Nezajišťují pouze výběr vhodného nájemníka, ale zároveň se soustředí na to, aby váš dům byl v té nejlepší kondici, což jim samozřejmě usnadní ho pronajmout. Samozřejmě si můžete vyžádat fotodokumentaci celého procesu.

Správce nemovitosti tedy nezajišťuje pouze pronájem, ale poskytuje plný servis a tu nejlepší péči. Vy máte tak jistotu, že je váš dům v Karibiku v těch nejlepších rukou opravdových odborníků a především, že Vaše nemovitost bude nabízena turistům z celého světa, především USA a Kanady, kteří činí největší podíl mezi návštěvníky ostrova Roatan.