• Facebook
  • Instagram

Grand Roatan

Komplex Grand Roatan patří mezi ty nejžádanější na ostrově. Pyšní se vysokou kvalitou služeb, ale především jeho lokalitou, protože se nachází na krajním cípu West Bay beach, 9. nejkrásnější pláže světa. Hned u budovy se nachází vstup do mořského koridoru, kde je jedno z nejkrásnějších podmořských míst pro šnorchlování a potápění. Korálový útes najdete přímo u pobřeží, a proto nepotřebujete žádnou loď k jeho objevování.

Grand Roatan nabízí možnost koupě vlastního apartmánu, který můžete poté nabídnout k dispozici do programu pronájmů a každý měsíc sledovat stav vašeho konta. První tři fáze jsou již téměř zcela vyprodány a proto se developer rozhodl postavit další budovu s číslem 4. Každý apartmán nabízí neuvěřitelný výhled na moře a je vkusně vybaven kvalitním dřevěným nábytkem karibského stylu a disponuje vlastním balkónem orientovaným na mořskou stranu. Můžete zde každý večer popíjet kvalitní víno a sledovat famózní západ slunce přímo do moře. 

Mimo jiné nabízí Grand Roatan také designové prvky, nadstandadtní filtrační systém pitné vody a konstrukční specifikace, které splňují požadavky amerických staveb podobného typu.

Pronájem zajišťuje přímo Grand Roatan, který má svůj vlastní property a rental management, nabízí hotelové služby, restauraci, potápěčské centrum, a další.

Apartmány jsou k mání od 299. 000 USD

Pro aktuální nabídku apartmánů a další informace nás kontaktujte.

Poloha na mapě