• Facebook
  • Instagram

Hledáte ubytování na Roatanu?

Roatan dovolena

Koupili jste si letenky na Roatan a zvažujete, jaké ubytování pro Váš pobyt na ostrově zvolit? Možností je opravdu hodně a nejprve je důležité zvolit si vhodnou lokalitu, která vám bude vyhovovat. Pokud dáváte přednost komerčnější, západní části, kde je mnoho krásných hotelů a restaurací, doporučujeme oblast West Bay. Tam se nachází nádherná pláž. Musíte ale počítat s větším množstvím turistů, rozhodně ale ne jako jsme zvyklí z evropských destinací. Večer se můžete těšit na mnoho zajímavých hudebních programů, ohnivých show, apod.

Pokud dáváte přednost ubytování v klidnější lokalitě, kde nebudete rušeni ostatními turisty, využijte ubytování v soukromí. Na Roatanu je mnoho krásných domů, které jsou k dispozici pro pronájem. Budete si tak moci sami vařit čerstvé ryby a krevety a budete více nezávislí. V tomto případě je ale nutné pronajmout si auto, abyste se mohli po ostrově pohybovat, nakupovat, jezdit na pláže, apod. Mezi atraktivní lokality patří West End, Sandy Bay, French Harbor, French Key, apod. 

Na východě ostrova, na pláži Camp Bay, najdete také zajímavé možnosti ubytování. Není jich tolik, ale odměnou pro vás bude prázdná pláž a panenská příroda. Počítejte ale s horší příjezdovou cestou, omezenou možností telefonování, připojení na internet, apod.

Pokud budete na Roatanu delší dobu, určitě vystřídejte více lokalit a možností, abyste zažili rozmanitost ostrova. 

Pro hledání ubytování využijte známé servery www.booking.com nebo www.airbnb.com, www.vrbo.com či www.homeaway.com. Rádi vám také doporučíme ubytování v domech našich klientů. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..