Life Style

od $ 68.900

Pozemky blízko u moře

Pokud hledáte nemovitost blízko u moře s nádherným výhledem uporstřed ryzí tropické zahrady, je nový projekt Life Style přímo pro vás. Je určen pro ty, kteří jsou úzce spojeni s přírodou a jsou zastánci zdravého životního stylu stejně jako sám developer.

WEST BAY GOLF CLUB

od $162,500

Vilové domy

Úplná novinka. Buďte součástí výstavby druhého golfového hřiště na ostrově Roatan v bezprostřední blízkosti nejkrásnější pláže na západě ostrova West Bay. Vzhledem k tomu, že se právě zahájil prodej máte možnost vybrat si to nejlepší.

Parrot Tree Plantation

od $60.000

Apartmány, vily a pozemky

Krásné místo ve středu ostrova s přírodní mořskou lagunou, bazény, písečou pláží. Ať už si pořídíte pozemek s vlastním domem nebo koupíte apartmán přímo u moře, zázemí a bezpečnost rezortu vám umožní žít karibský život podle svých představ.

The Meridian

od $299.000

Apartmány a vily

Úžasné místo poblíž West Bay na překrásném sopečném pobřeží. Užívejte si venkovní bazény, pláž, restauraci a další nadstandartní příslušenství. Výhodná investice pro ty, co chtějí svůj apartmán pronajímat za účelem krátkodobých rekreačních pobytů.

Caribe Tesoro - studio

$ 170.000

Studio na West Bay pláži

Buďte součástí velice úspěšného butikového hotelu.Vlastnit studio na jedné z nejkrásnějších pláží světa se nyní může stát skutečností. Pronájem $ 150 - 220/noc a vysoká míra obsazenosti vám zajistí pravidenou rentu a vysokou roční ziskovost.

Las Palmas

od $ 249.000

Apartmán na pláži

Tento resort má vše, co očekáváte od oazy v Karibiku. Dominantou je nádherný bazén. Můžete ale navštívit i místní restaurace, bary, soukromou pláž ale i posilovnu. V současné době zde stojí původní hotel, který nabízí mnoho aktivit pro váš volný čas.

GRAND ROATAN

od $299,000

Apartmány na pláži

Apartmány na velice lukrativním místě přímo na kraji pláže West Bay beach. Tuto možnost pro vás připravil Grand Roatan. Pozorujte famózní západ slunce z té nejlepší pozice na ostrově, z vašeho balkónu. Bílý písek, nádherné šnorchlování a blankytné moře.

West Bay Valley

od $200 USD / m2

Pozemky u West Bay Beach

Těžko najdete cenově zajímavější pozemky hned vedle pláže West Bay s přístupem na vlastní klidnou pláž, kde si užijete chvíle pohody. Vedle je výborná restaurace a potápěčské centrum s bazénem, odkud můžete pozorovat úchvatný západ slunce.

Mariposa - u České vesnice

od $54,000

Pozemky přímo u moře

Krásné pozemky pár minut od Čeké vesnice. Všechny mají výhled na modrou lagunu a jsou obklopeny živoucí přírodou. Součástí je i molo, kde si můžete zakotvit vaší loď. Nedaleko jsou pověstné mangrovové kanály, kam se můžete vydat na výlet na kajaku.

WEST END SUITES

$145.000

Apartmán, 2 ložnice

Nové apartmánovy v srdci rybářského městečka West Endu - centra turistického ruchu s největším počtem potápěčských center, restaurací, barů a obchůdků. Ideální investice za účelem následného pronájmu. Vydělávejte 1200 USD týdně.

Coral Views Village

od $35,500

Pozemky s možností výstavby domu

Božské pozemky v jednom z nejúspěšnějcích mezinárodních projektů na ostrově Roatan. Výhledy na karibské moře, pobřeží Hondurasu a romantické ostrůvky Little a Big French Key. Blízko veškeré dostupnosti města French Harbor.

Pristine Bay

$299,000

Luxusní vily

Koupit si dům na jednom z nejkrásnějších golfových hřišť v Karibiku zatím nebylo jednodušší. Vyberte si z několika variant luxusních vil. Život plný relaxace, golfu a vodních radovánek umocní dechberoucí výhled na korálový útes a tyrkysové moře.

ROATAN 1

od $110,000

Řadový dům, 3 ložnice

Nová výstavba v naprosto perfektní lokalitě u hlavního města Coxen Hole, kde najdete veškerou vybavenost a cca 20 minut od nejkrásnější pláže West Bay Beach. Italský developer zaručuje výsoký standard kvality, evropský styl za bezkonkurenční cenu!