• Facebook
  • Instagram

Ostrov v Cayos Cochinos

 WhatsApp Image 2019 10 25 at 04.22.40

NORTH EAST CAY

Privátní ostrov

Jedinečná příležitost vlastnit soukromý ostrov v tropickém ráji, který obklopují bíle písečné pláže a průzračná voda. North East Cay je soukromý ostrov o rozloze 6.276 m2 a je součástí nádherného a téměř neprobádaného souostroví Cayos Cochinos (Hog Cays) – Natural Marine Monument je korálový útes, jenž z části tvoří druhý největší korálový útes na světe – Mezoamerický korálový útes. North East Cay leží cca 19 km severně od pobřeží Hondurasu a 30 km od Roatanu, což je naprosto ideální poloha. Dostatečně blízko na to si obstarat nezbytné zásoby, ale zároveň dostatečně daleko na to si žít fantastický nerušený příběh v karibském ráji.

Jedná se o mimořádnou nabídku, jenž spojuje investici a snový životní styl, vytváří trvalé dědictví pro vaši rodinu či příležitost na výstavbu jedinečného developerského projektu nebo eco-rezortu. Zde je článek o tomto krásném místě na našem blogu ZDE.

 CENA OSTROVU  895.000USD

 

WhatsApp Image 2019 10 25 at 04.17.08

UPPER KEY

Parcely na ostrově

Pokud toužíte po harmonii a úniku z civilizace, ale neplánujete si pořídit vlastní ostrůvek, koupě parcely na něm pro vás může být vhodná alternativa. Upper Key leží asi 20km od pobřeží Hondurasu a 30km od Roatanu. Je velice dobře přístupný lodí. Na pozemku roste mnoho kokosových palem a je zde úžasná písečná pláž. V blízkosti je rozmanitý korálový útes plný žovota a pestrých barev.

Pozemky mají výměru 890 metrů

CENA POZEMKU 80.000USD

ZDE je k vidění galerie z našich výletů.

GALERIE

 

Mapa