• Facebook
  • Instagram

Plážový dům Springwater Camp Bay

 20190919 151350

 

Nádherný dům nacházející se přímo na pláži Camp Bay na východě ostrova Roatan nabízí skvostné výhledy na moře a tropický prales. Téměř 470 m2 obytné plochy nabízí zajímavou příležitost pro rodinu, která hledá svůj druhý domov v krásné klidné lokalitě, daleko od turistických atrakcí. Dům je připravený k nastěhování a je plně vybavený. Žádný detail nebyl opomenut. V domě najdete jen vysoce kvalitní materiály. Stylové moderní prvky a prvotřídní dřevěný nábytek toto místo proměňují ve skutečný ráj. Kuchyně pro gurmány a prodloužená obývací část s vysokými stropy umožňují světlu proniknout do každého místa.

Terasy jsou uzpůsobeny k lenošení a užívání si karibského vlhkého vánku a slunečních paprsků. Je to skvělé místo pro trávení času s přáteli při grilování ryb a popjíjení karibských drinků. Okolo domu najdete příjemnou vzrostlou zahradu plnou voňavých květin a tropických rostlin. Nenechte si ujít příležitost vlastnit kousek ostrova Roatan v této nádherné lokalitě, kousek od proslulé restaurace La Sirena nebo oblíbeného eco-rezortu Camp Bay Lodge. Pokud máte rádi kitesurfing, pak je toto ideální místo, jelikož pouze na Camp Bay můžete surfovat a poslouchat šplouchání moře od vln. K pozemku vede nezpevněná cesta, do budoucna se ale plánuje betonová komunikace. Město French Harbor s veškerou dostupností leží cca 40 minut autem. Menší obchody jsou vzdáleny v Oak Ridge - cca 20 minut. 

Tuto nemovitost doporučujeme jak pro trvalé bydlení, tak jako investiční nemovitost za účelem pronájmu, jelikož zájem o dovolené na východě ostrova každým rokem roste, ale hezkých míst k pronájmu je zde pořád málo. Popřípadě kombinace bydlení a pronájmu.

Pozemek disponuje plochou 1215 m2

Dům je dvoupatrový, najdete zde celkem 5 ložnic a 5,5 koupelen, plně vybavenou kuchyni s obývací místností. U domu je nádherná terasa s bazénem a garáží. V ceně je také záložní generátor. Dům byl postaven v roce 2011. 

CENA NEMOVITSTI 660.000 USD

GALERIE

 

Mapa projektu