• Facebook
  • Instagram

Mariposa - u České vesnice

DSC 1579

Pozemky Mariposa neboli Motýlí Farma přímo u České vesnice s výhledem na moře a lagunu Caribe Bight. K dispozici je ještě 6 parcel ve fázi 1 na místě, které se nazývá motýlí farma. Domy v okolí se staví na mírném svahu, aby se pro každý z nich zajistil nádherný výhled na blankytné moře. V některých dnech se dokonce odkryje hornatá scenérie v Hondurasu, kterou můžete pozorovat z pohodlí vašeho domova. Výhled se tu mění každý den. K dispozici je vlastní molo a další se plánuje vystavět pro soukromé účely všech majitelů. Můžete si zde libovolně zaparkovat váš člun, loď nebo dokonce jachtu.

Pouhé 3 minuty od mola se nachází pověstné mangrovy nebo přírodní koupaliště s tyrkysovou vodou a hospůdky na vodě, kam si můžete vyrazit lodí nebo na kajaku, který bude zdarma k dispozici v plážovém baru. Tato dvoupatrová budova se plánuje rovněž vystavit v první fáze, kde bude zázemí pro vodní sporty, občerstvení apod. Investor zde plánuje zřídit dokonce soukromou pláž pouze pro majitele nemovitostí. V následujícím čtvrtletí se dokončí přístupová cesta a security brána, která zajistí bezpečnost. Pozemky Mariposa jsou rozsáhlé 44 hektarů a na velké většině se nebude stavět. Majitel je ovšem koupil záměrně, aby zajistil obyvatelům velké prostranství a zřídil zde turistické cesty k procházkám ryzí džunglí. Je to velice ušlechtilý záměr, neboť to právě ostrovu chybí.

mariposa

Užívejte si nerušeně krásy Karibiku a pokud se vám přece jen zasteskne, za pouhých 5 minut jste v České vesnici, kde si můžete kdykoli popovídat se svými krajany. A to je stěžejní výhodou pozemků v této lokalitě. Jste jen kousek od svých českých kamarádů, ale zároveň váš dům bude stát v klidné oáze plné soukromí, kde si můžete nerušeně užívat opravdového karibského života a pokud budete vaši nemovitost pronajímat, můžete se zaměřit na mezinárodní trh. První Češi zde již vlastní pozemky a připravují se na výstavbu. Přijďte se podívat na možnosti, které vám tento úžasný projekt nabízí.

Pozemky jsou k mání od 54.000 USD

Ceník dostupných pozemků:

mariposa cenik

Poloha projektu: